ورود اعضا

راهنمای کاربری

کاربر گرامی ؛ به منظور بهره مندی از خدمات وب سایت ، لطفا ابتدا ثبت نام نمایید.فرآیند ثبت نام با وارد نمودن ایمیل شما آغاز و پس از دریافت ایمیل تاییده و کلیک بر روی آن تکمیل خواهد شد.لطفا در صورت فراموشی رمز عبور از گزینه "فراموشی رمز" استفاده کرده و مجدد حساب کاربری ایجاد نکنید.

ساخت حساب کاربری

فراموشی رمز عبور

کاربر گرامی ، چنانچه پسورد خود را فراموش کرده اید ، با وارد نمودن ایمیل خود و دریافت ایمیل تاییدیه رمز خود را تغییر دهید.

درباره پرسمان

تحلیل بازارهای مالی چه در حوزه تکنیکال و چه در حوزه بنیادین حوزه های گسترده ای دارد که تنها فهرست کردن آنها حوصله و وقت زیادی می طلبد: روند و خانواده آن، سطوح حمایت و مقاومت ایستا، چنگال اندروز، فیبوناچی، تئوری امواج الیوت، الگوهای هارمونیک، اندیکاتورها و اسیلاتورهای گوناگون، الگوهای شمعی، مکتب نقطه و رقم، سیکل های زمانی، قدرت نسبی (RS)، مواضع و بیانیه های بانک های مرکزی، گزارش های تورم، اشتغال، مسکن، خرده فروشی و PMI، تراز تجاری کشورها، وضعیت سیاسی و انتخابات های پیش رو و ...

از سوی دیگر و با توجه به نبود یک تشکل حرفه ای تحلیل بازار در ایران، نوآموز تحلیل بازارهای مالی با انبوهی از شگردها و ابزارهایی روبرو است که بدون داشتن یک دید کلی و بهره گیری از تجربه حرفه ای ها، تنها بر ابهام بیشتر در نمودارها برایش می افزایند و نهایتاً «فلج ذهنی» او را به دنبال خواهند داشت.

دقیقاً در چنین فضایی است که «پرسمان» به وجود آمده و رسالت آن را تعریف کرده ایم:

بستری برای دانش اندوزی نوآموزان ایرانی فعال در حوزه بازارهای مالی

در پرسمان ما می کوشیم که همه داشته ها و دانسته ها و تجربه های خود در خلال سالیان فعالیت حرفه ای مان در بازارهای مالی را در اختیارتان بگذاریم. انتظار ما از شما نیز این است که با پرسش های بجا و دقیق خود ما در تحقق اهدافمان یاری دهید. فراموش نکنید که فرآیند یادگیری هیچ گاه متوقف نمی شود و پاسخ خوب دادن به پرسش های خوب خود یک منبع یادگیری عالی برای ما خواهدبود و در واقع شما با پرسش های ارزشمندتان زمینه افزایش بار علمی گروه Cyclical Waves را نیز فراهم می کنید و ما از این بابت از شما ممنون و سپاسگزار هستیم.

بیایید با یاری یکدیگر، از «پرسمان» بستری بسازیم برای ارتقای علمی و حرفه ای هم میهنانمان در راه موفقیت در بازارهای مالی.